DAVID MRÁZEK | Měl jsem silný kanál na youtube, nyní se o to chci podělit a spolupracovat | Jaké chceš Česko

Chtěl bych, aby platforma DIVO.ČINY, kterou nyní rozjíždím fungovala ne jen mým jménem, ale podporovala kreativce. Aby lidé, kteří něco tvoří byli vidět. Za tu mojí youtube kariéru jsem nashromáždil cca 60 K odběratelů, což bylo ve své době asi top 100 v Česku.

V závislosti na určitých věcech jsem poznal, že to, co jsem tvořil, tak už jsem se s tím neztotožňoval, měl jsem sebou vždy kameru, zažíval jsem super věci, ale když jsi nucený dělat sám sebou něco, co ti dává peníze, ale zároveň jsi na 

nejkrásnějších místech planety, tak nejsi v tom momentu.
 

Kdo je David? Kamarád Petra, našeho moderátora, ale také člověk, který stojí za Jaké chceš Česko, tedy za kamerou a hlavně to díky němu mohlo vzniknout. Díky kvalitě, kterou jí dává. Vystudoval ČZU, miluje přírodu, měl svůj velice úspěšný youtube kanál. Točí, fotí, vymýšlí receptury s hlívou ústřičnou. Přemýšlí nad světem a inspiruje. Chceme ukázat mladého člověka, který dává naději, už v 26. letech. Rozjíždí kanál DIVO.ČINY a chce podporovat a spolupracovat s dalšími a to je velký dar. Vítáme tady našeho benjamínka, který ale už udělal tolik věcí, jako mnoho lidí neudělá za celý život. Děkujeme za to.

Když vidím někde nějaké bezpráví, tak mi není dobře. Jak se chováme k přírodě, tak se chová ona k Tobě. Je tu nějaká nehmatatelná síla, která tu je a i když není dokázaná, tak tu být musí.

V 11:30 minutě najdete malé překvapení v našem podcastu.

Gréta už je zase zbytečně moc. Prostě se tu vše extrémizuje. Když vezmeš věci radikálně, tak nikam nedojdeš. Chtěl bych dělat v terénu přírodovědecké cykly.

Nejspíš jsme v situaci, kdy bychom měli něco činit a konat, ale jak někomu něco nakazuješ, tak Tě lidi nebudou mít rádi.

Když přemýšlím nad tím Covidem, tak to bylo marketingově dokonale zvládnutý. Jak vše přišlo kontinuálně …

Nechápu to, že jsme tak pohodlní, mě se to nikdy nestane. Nesnáším si objednávat jídlo domů, miluji street food.

Jak využívat technologie dobrým směrem?

#jakechcescesko ? #jakychcessvet ? #davidmrázek #divo.činy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *