BEN CRISTOVAO, MICHAL HERČKA A TIMBA | Zodpovědná radost z bytí... | Jaké chceš Česko

Kdo vlastně vymyslel, že mléko je ok? Kdo vymyslel to, že když z někoho, kdo to nedělá dobrovolně „saješ“ životodárnou tekutinu v ENERGII toho, že matka hledá dítě a dítě hledá matku, tak pak to nebude mít na nás dopad? Minimálně na úrovni toho, že budeme jako dospělí stejně jako matka dítě a dítě matku, stále něco hledat a nikdy nám nebude nic DOST.

Kdo si myslí, že pak západní civilizace pořád nehledá a nechce víc a víc také díky tomuto faktoru?

Michal poslouchal podcast s Jardou Duškem s Milanem Calábkem: Milan hovořil o tom, že mikro RNA se na sebe vážou a je dokázáno, že v mladším věku je to dobré, ale pro dospělého člověka se to obrací. To RNA z mléka dělá to, že podporuje růst čehokoliv, ale také toho, co nechceme. Spíš nemoci. Jsou podporovány mlékem. Je to nejsilnější věc v našem jídelníčku a nedělá nám to vůbec dobře. A od 40. tého roku už na to nejsme stavěni.

Když víme, že ty farmáře vykořisťujeme (třeba v Africe a benefituje se na tom pár subjektů z Evropy či Ameriky), tak přece musíme něco dělat ne? Do doby, kdy jsme to nevěděli, tak jsme mohli žít ve „sladké“ iluzi. Ale když to vidíme, tak tím pádem, pokud něco někdo dělá „špatně“, tak mu můžeme poděkovat, ale říct, hele, díky, ale tvoje doba už skončila.

Jsi učitel, už jsi nás to naučil, ale už jdi pryč. Jako třeba v případě Trumpa. Byl to nejvlivnější muž planety, ale teď už po něm neštěkne ani pes.

Ben: „Dostáváme se do společnosti, kdy mluvit tak venku tak, jak mluvíme tady v tom podcastu, tak to není úplně ok.“

Skoro žádná ženská nechce „bojovat“. Jen jsme si vytvořili domněnku, že ano. Ale stačí se jich zeptat, žen, které mají silný ženský princip, co budou dělat radši. Jestli tvořit nebo bojovat.

Když si žena dovolí propojit se se ženským principem, tak je díky tomu, že chápe logiku, daleko lépe než ten muž v mužském principu. Ale POKUD MY (se silnějším mužským principem), A TO DĚLÁME, SI DOVOLÍME JÍT DO TÉ HLOUBKY, DO ŽENSKÉHO PRINCIPU, TAK MŮŽEME TVOŘIT ZÁZRAKY. PROTOŽE PAK NENÍ VŠE TŘEBA CHÁPAT LOGICKY. A lá korporát, chceme jenom peníze, nemusí za tím být logika.

Je třeba si je zvědomit rituály, ty funkční nebo si vytvořit nové a vzdát hold těm starým, které už nefungují.

My můžeme změnit business dnešní doby. Tím, že jako muži také umíme VŠEOBJÍMAT. JAK? Skrze lásku a přiznání, že v nás je také ženský princip. Pak jako muži můžeme dosáhnout kvalit, o kterých se nám ani nezdálo.

Michal chce Česko, které se více stará o přírodu.

Ben: to, aby lidé začali více milovat. Milovat celek. Ta láska musí být plná. Když lidé budou víc hledat lásku k sobě.

Produkty TIMBA. Ben má radost z toho PROCESU a chce stále tvořit …

Je dané to, že my máme jíst a dostávat do sebe byliny, chlorofil, a potvrzuje se nám veganství tím výzkumem. Ale spousta doktorů to nemá nastudováno. Žije v minulosti.

I když jsme v tom trochu tápali v době, kdy jsme byli vegani, tak jsme rádi, že se ty informace k nám dostávají.

B12 – ve všem, co je v zemi a je to hezky vzato.

Komáři. 🙂 Opylovávají kakaovníky. Vše má smysl, dokonce i oni. Ale teď, na rozdíl od dobrých kakaovníků musí sát ty „šmejdy“, které je sem „naimportovali“.

Ben a empatie: „Byl jsem odlišný, dostával jsem od společnosti čočku.“ Asi jste jako bílí chlapi neměli žádný problém.

Pro mě NAJEDNOU bylo hodně jednoduchý, když jsem viděl, že se někomu ubližuje. Mám pro to pochopení. Tak ten produkt musí být co nejlepší a nesmí nikomu ubližovat!!! Ať je to 100 procentní a není pochyb, že děláme vše pro to, aby každý byl šťastný. To je třeba to, na čem mi záleží.

Ublížení a traumata = dary, co tě nezabije, to Tě posílí. Často to lidi nedělali VĚDOMĚ ZLE. To ucítíš, zda Tě ten člověk uráží či ne. Když Tě člověk uráží, TAK NEMILUJE SÁM SEBE.

Je třeba to dělat už od dětí. NASTAVOVAT TO. VY TO DĚLÁTE UŽ JEN TÍM, ŽE SI LIDI KOUPÍ TEN PRODUKT A ONI SKRZE NĚJ DOSTANOU VÍC LÁSKY.

Pokud jdeme do spiritu, tak vlastně nejsme napojeni, protože se umíme napojit jen skrze ně.

RITUÁLy. KOLIK energie a lásky do něčeho dáváme… Podle mě to má potenciál rituálu. Protože, když to bude vědomé, tak Vy do lidí dostanete TOLIK LÁSKY.

Přechodové rituály, nemáme je, ztratili jsme je, abychom pochopili matérii a ducha… Muži se ale přesto definují matérií, přestože jí nerozumí. Pojďme tvořit nové rituály a zase plně prožívat to, co nám tady tento svět nabízí…

#bencristo #michalhercka #timba #jakechcescesko ? #jakychcessvet ? #laskaksobe #empatie #silahotentota

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *