DAVID PAVEL | Potřeba podnikat spočívá v uvědomění si toho, že mě něco přesahuje | Jaké chceš Česko

„Když člověk stráví dlouhou dobu v korporátu, tak mu začne něco chybět. Aspoň to tak cítím. Vydělává nějaké peníze, má vysoký standard, ale může se stát, že se v něm začnou drát na povrch vyšší potřeby. Ty potřeby, aby to, co dělá, tak mu bude dávat vnitřní smysl. Do toho jsem musel dozrát.“

„A vygradovalo to do propojení. Najednou jsem takový šťastnější, když nad tím tak přemýšlím.“

David je kamarád Petra, našeho moderátora, s kterým dokonce vyvinuli společný pepřovočokoládový (nebo čokoládopepřový?) produkt – Chocobombs.

Ale to, proč je našim hostem je hlavně proto, že se rozhodl žít svůj sen. S Klárkou, partnerkou v osobním životě i podnikání, rozjeli svojí značku Pepper field a důvodem nebyl ze začátku dělat něco pro vydělávání, ale protože pocítili, že chtějí dělat něco smysluplného. A tak rozjeli svůj business a rozhodli se, že se stanou tvůrci. A tak jednou, po cestě do Kambodži přivezli do ČR svůj pepř a rozhodli se ho sem dovážet.

„Učit ostatní direct trade, povídat o přesahu, který každý z nás může dávat a inspirovat tím, co se dá s takovou aktivitou dělat.“

Pokud nás něco baví, něčemu věříme, či prostě víme, že to je to pravé, tak neexistuje nic, co by nás mohlo zastavit.

Proto si pojďme plnit své sny a dělat je tak, abychom druhým neubližovali a pokud možno jim spíš ještě pomáhali.

Toto se Davidovi a celému jeho týmu daří a to je jen začátek…

Jaké hodnoty má? Jaký je člověk a co vše je za tím podnikat, to vše se dozvíte v tomto podcastu, který jsme kvůli kvalitě přetáčeli a stejně tam je pár návrhů na zlepšení, ale tak to je. Jako v celém našem životě. Děkujeme za to, že můžeme.

A děkujeme za to, že jste v tom s námi.

#jakechcescesko ? #jakychcessvet ? #mluvimeotom #pepperfield #steinerkovarik #diskuze

www.pepperfield.com
www.steinerkovarik.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *